Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Częstochowa

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ok. Częstochowy

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców
  • analiza ofert i zapytań pod kątem jakościowym
  • całościowy nadzór nad procesem zakupów – od negocjacji, do otrzymania towaru

Czego oczekujemy?

  • minimum 3 lat doświadczenia w zakupach
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenia wyższego
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności nawiązywania relacji
  • doświadczenia w negocjacjach cen i warunków handlowych

Nasz Klient oferuje?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe lekcje j. angielskiego i niemieckiego
  • możliwość rozwoju
  • dużą samodzielność w działaniu
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.