Aplikacje zostały zamknięte

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Brodnica

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w interesujących, międzynarodowych projektach
  • Pakiet medyczny oraz pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, szkolenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub business
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze zakupów
  • Silne umiejętności negocjatorskie oraz umiejętności prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Gotowość do podróży międzynarodowych
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Współpraca z działem produkcji, działem technicznym, działem planowania
  • Uruchamianie i sterowanie procesem wyboru dostawców z uwzględnieniem ciągłego poszukiwania alternatywnych rynków zaopatrzenia i nowych źródeł w ścisłej współpracy z działem zarządzania jakością oraz działem badań i rozwoju
  • Negocjowanie i zawieranie kontraktów i umów ramowych z wybranymi dostawcami
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach

APLIKUJ!Socials