Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta – renomowanej, nowoczesnej firmy produkcyjnej z branży automotive, z siedzibą w okolicach Strzelec Opolskich – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr ref. SZS/4603

Najważniejsze obowiązki:

  • realizacja procesów zakupowych dla wszystkich wydziałów firmy,
  • współpraca z centralnym działem zakupów,
  • efektywne poszukiwanie dostawców usług i materiałów,
  • negocjacje handlowe dotyczące warunków zakupów,
  • współpraca z dostawcami,
  • kompletowanie i składanie zamówień,
  • nadzór nad realizacją zamówień,
  • zgłaszanie i nadzór reklamacji,
  • weryfikacja faktur i rachunków,
  • nadzór nad dokumentacją zakupową oraz administracyjną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze zakupów materiałów technicznych,
  • znajomość jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego (minimum B2),
  • asertywność i rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • analityczne i samodzielne podejście do realizacji zadań,
  • predyspozycje do pracy zespołowej – nastawienie na współpracę,
  • znajomość systemu SAP – mile widziane.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szerokie możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dodatkowe benefity.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego – wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners – Skuteczna Rekrutacja

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli poszukujesz pracownika – zgłoś się do nas – znajdziemy Ci najlepszych kandydatów na rynku.
Działamy od 2007 roku i zrealizowaliśmy wiele projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Doskonale znamy rynek pracy, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz rozbudowaną bazę danych kandydatów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym.
Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nasze biuro znajduje się w Gliwicach, projekty rekrutacyjne prowadzimy głównie na terenie woj. śląskiego, a także na terenie całej Polski.

Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Nasz zespół rekrutacyjny to konsultanci / doradcy personalni / znawcy rynku pracy.
Podejmujemy wyzwania – realizacja projektów rekrutacyjnych to nasza pasja.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Zakupy / Zaopatrzenie