Rekrutacje zostały zakończone

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta, międzynarodwej firmy produkcyjnej oraz posiadajacej własne centra usług wspólnych, poszukujemy doświadczonego kandydata/ki na stanowisko Specjalisty/ki ds. Kadr i Płac.

Specjalista/ka ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Skawina

Zadania:

  • kompleksowe zarządzanie dokumentacją Pracowników firmy;
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
  • naliczanie i zatwierdzanie wynagrodzeń w systemie płacowym;
  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych;
  • wystawianie skierowń na badania lekarskie; współpraca z placówką medyczną;
  • koordynacja działań związanych z BHP.

Wymagania:

  • min. 2 lata dośwadczenia na ww. stanowisku;
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i płacowych oraz ubezpieczeń społecznych;
  • doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi do obsługi kadrowo-płacowej;
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej zatrudniającej powyżej 200 pracowników.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz fundusz socjalny;
  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • kursy i szkolenia stanowiskowe;
  • koleżeńską atmosferę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło