Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista utrzymania ruchu (Elektronik/ Mechanik)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy bezpośrednio z firmą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym
  • Dostęp do pakietu benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

Elektronik

  • Wykształcenie: elektryczne/ elektroniczne
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowania w zakresie elektroniki i budowy urządzeń elektronicznych oraz napraw w tym zakresie
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
  • Chęć rozwoju
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-zmianowym

Mechanik

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza utrzymania ruchu – mile widziane
  • Doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn
  • Zainteresowania oraz zdolności mechaniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Dokonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń (elektrycznych lub mechanicznych)
  • Konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów
  • Regeneracja części
  • Kontrola pracy maszyn
  • Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych