Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Świebodzin, Międzyrzecz

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne oraz roczne
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport, świadczenia świąteczne itp.)
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność obsługi podestów ruchomych
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia SEP energetyczne: Gr. 1 i 2 (E+D)
  • Znajomość AutoCad – mile widziana
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Odpowiedzialność za stan techniczny wszystkich budynków i instalacji związanych z budynkami oraz zakładem
  • Odpowiedzialność za utrzymanie w sprawności urządzeń transportu bliskiego, w tym pod dozorem UDT (wózki widłowe, podnośniki, urządzenia dźwigowe)
  • Planowanie i zapewnienie odpowiednich przeglądów i wykonywanie testów urządzeń i instalacji
  • Raportowanie działań (w tym praca z programami MESO i SAP)
  • Uczestnictwo w pracach inwestycyjnych
  • Propozycje usprawnień (KAIZEN)
  • Szkolenie współpracowników

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.