Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Forma zatrudnienia: umowa na czas określony

Twoje zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
  • wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,
  • realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej (pożyczki, karty kredytowe, konsolidacje, oszczędności, ubezpieczenia).

Nasze oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,
  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową,
  • praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj. tablet, smartfon,
  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta,
  • znajomość produktów i regulacji bankowych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut.