Specjalista Wsparcia Bezpośredniego

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kajetany, Mazowieckie

Opis

W Euvic IT S.A. łączymy najlepsze praktyki rynkowe i wieloletnie doświadczenie, świadcząc usługi dla biznesu i działów IT. Działamy na rynku usług od 2001 roku na stałe współpracując z ponad 250 klientami i wspierając w codziennej pracy ponad 40 000 użytkowników w 31 krajach.

Miejsce pracy: Kajetany

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie informatyczne dla użytkowników.
  • Zarządzanie incydentami, wnioskami i zmianami w systemie ITSM.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników.
  • Szkolenia użytkowników z obsługi komputerów, systemów Klienta i polityk IT.
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie sprzętu i oprogramowania IT.
  • Zarządzanie zainstalowanym oprogramowaniem i aplikacjami.
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami i zespołami wsparcia w ramach projektów IT.
  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków.
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji dla użytkowników oraz innej dokumentacji IT.
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i usług IT.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe we wsparciu informatycznym użytkowników.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość obsługi, konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego i biurowego.
  • Znajomość zagadnień pracy komputerów w sieci LAN i Wi-Fi.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, aplikacji biurowych Office (konfiguracja aplikacji Microsoft Outlook, MS Teams, funkcji programów Microsoft Word, Excel) oraz popularnych narzędzi.
  • ·Znajomość konfiguracji urządzeń mobilnych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz przekazywania wiedzy użytkownikom.
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.
  • Znajomość podstaw zarządzania i budowy sieci komputerowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • elastyczność w zakresie formy zatrudnienia – UoP, B2B
  • system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • bardzo ciekawą pracę na rzecz międzynarodowego Klienta

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło