Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor morski

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywania bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie
  • Narzędzia pracy – komputer, telefon

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Dobra znajomość Microsoft Excel
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności organizacyjne i planistyczne
  • Praca zespołowa i dobre umiejętności interpersonalne
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmieniających się okoliczności
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, szczególnie podczas pracy pod presją czasu

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
  • Bieżąca obsługa zleceniodawców
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami, w tym np. negocjowanie stawek
    transportowych
  • Monitorowanie obsługiwanych zleceń
  • Pilnowanie terminowości realizowanych usług
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych
  • Koordynowanie procesu transportowego
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić