Aplikacje zostały zamknięte
Podstawą sukcesów POLOmarketu są nasi pracownicy.

W naszej sieci sklepów panuje przekonanie, że pracownicy stanowią cenny kapitał, którego wartość powinno się systematycznie podnosić, inwestując w niego poprzez system szkoleń i inne formy doskonalenia zawodowego.

Osoba podejmująca pracę w POLOmarkecie ma możliwość poznania najwyższych standardów pracy w sieci handlowej, udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdobycia cennych doświadczeń.

Dziś zatrudniamy ponad 5 800 osób na terenie całej Polski i tym samym jesteśmy jednym z największych pracodawców w kraju.

POLOmarket

Sprzedawca na dziale mięsnym w POLOmarkecie

Miejsce pracy: Buk

Zadania:

• obsługa klientów przy ladzie mięsnej
• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów
• dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

• dyspozycyjność
• zaangażowanie
• aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
• podstawowa znajomość elementów mięsa

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• pracę w pełnym wymiarze godzin
• wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
• pracownicza karta zniżkowa
• pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, prywatna opieka medyczna)
• dodatek motywacyjny

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV !

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.