Sprzedawca sklep mięsny Opole

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

Opis

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu mięsnego przy ulicy Spychalskiego/Niemodlińskiej w Opolu. Praca zmianowa w dniach poniedziałek-sobota, zależnie od grafiku sklepu.

Sklep czynny w godzinach 8-18 i w soboty 8-15. Praca na etat lub 3/4 etatu.

Praca polega na obsłudze stoiska mięsnego.

Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie na stoisku mięsnym lub w sklepie spożywczym.

Zadania:

-wykładanie towaru

-obsługa kasy

-obsługa klienta

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-system premiowania

-ubezpieczenie grupowe

-pracę w lokalnej firmie

-umowę o pracę

Chętnych prosimy o przesyłanie CV. Po weryfikacji CV, rekruter umawia się na spotkania z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie aktualne i ważne do 15.05.2021

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić