AB OVO SOLUTIONS

Opis
Uwaga, Środa Śląska i okolice!

Poszukiwany Operator Maszyny!

Koniecznie przeczytaj co możemy Ci zaproponować!

Miejsce pracy- Środa Śląska.

 

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń do nas lub napisz SMS na numer 504 070 933 ! Gwarantujemy Ci szybką i sprawną rekrutację- do 48 h nasz rekruter się z Tobą skontaktuje i przedstawi Ci wszystkie warunki pracy.

Nasza oferta jest idealna dla osób mieszkających w Środzie Śląskiej, Malczycach, Miękini- szybko, łatwo i bez korków!

 

Nasz klient to światowy potentat produkujący materiały budowlane.

Zapomnij o przestarzałej, staroświeckiej, nieklimatyzowanej hali! Praca jest w nowoczesnej przestrzeni produkcyjnej. TU zapewnione masz wszelkie udogodnienia- nawet stołówka pracownicza jest specjalnie dopasowana do Twoich potrzeb.

 

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

-umowa o pracę (podstawa, dodatek transportowy, dopłata do godzin nocnych),

-atrakcyjna stawka godzinowa,

-możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po okresie próbnym,

-każda nadgodzina płatna dodatkowo 100%,

-praca jest w nowoczesnej hali produkcyjnej,

-prywatna opieka medyczna LUX MED z dostępem do wielu specjalistów,

-wygodny komplet odzieży roboczej, abyś swobodnie mógł wykonywać swoją pracę,

-karta Multisport dostępną w 3 atrakcyjnych wariantach,

-możliwość dojeżdżania samochodem do pracy w kilka osób – grafik jest specjalnie tak układany, żeby pracownicy mogli wspólnie dojeżdżać.

 

Obowiązki:

-obsługa maszyn produkcyjnych,

-nadzór nad zautomatyzowanym procesem produkcji,

-proste ustawianie maszyn.

 

Praca nie jest wymagająca fizycznie, firma jest bardzo nowoczesna i duża część procesów jest zautomatyzowana. Dzięki naszym szkoleniom na pewno sobie poradzisz 🙂

 

System pracy:

4 dni pracujesz na I zmianę i masz wolne popołudnia!

przyśpieszony weekend 2 dni odpoczynku 🙂

4 dni pracujesz na II zmianę i możesz dłużej pospać rano!

przyśpieszony weekend 2 dni odpoczynku 🙂

4 dni pracujesz na III zmianę.

 

Zainteresowany? Dołącz do naszego zgranego zespołu jeszcze dziś!

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, nie wahaj się i zostaw nam na siebie namiar. Zadzwonimy i przedstawimy ofertę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy na naszą stronę internetową: abovosolutions.eu.

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć! Prosimy zamieścić poniższą klauzulę: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Oznaczone jako: operator maszyn

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić