Aplikacje zostały zamknięte

Starsza/y Księgowa/y

  • 7 000 – 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

Opis

Opis stanowiska:

• sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych Grupy Kapitałowej, współpraca z audytorami,

• prowadzenie pełnej księgowości spółki,

• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

• dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów,

• zapewnienie/koordynacja obiegu dokumentów w ramach Grupy Kapitałowej,

• dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald, kont bilansowych,

• sporządzanie zestawień i analiz na potrzeby Zarządu.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne,

• minimum 5 lat doświadczenia w pełnej księgowości,

• doświadczenie w konsolidacji sprawozdań,

• znajomość standardów MSSF,

• praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• znajomość programów księgowych w tym Comarch XL, Consolia,

• znajomość pakietu MS Office.

Benefity:

• stabilną pracę w zintegrowanym zespole (umowa o prace),

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu, ̨

• pakiet sportowy,

• prywatną opiekę medyczna,

• pracę pełną wyzwań w ambitnym i doświadczonym zespole.