Stażysta/ka w Dziale Ekonomicznym // MAGTRANS Busko Zdrój

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Busko-Zdrój, Świętokrzyskie

Opis

Opis

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się, rodzinnych przedsiębiorstw branży TSL w południowej Polsce. Działając na rynku krajowym oraz zagranicznym od 1982 roku, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i opracowaliśmy know-how, dzięki czemu jesteśmy obecni na najważniejszych rynkach europejskich i pełnimy na nich rolę aktywnego gracza. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

STAŻYSTA w Dziale Ekonomicznym

Miejsce pracy: Busko-Zdrój (woj. Świętokrzyskie)

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie księgowych w kontroli, kwalifikacji, dekretacji i rejestracji dowodów księgowych,
  • archiwizacja dokumentacji finansowej,
  • wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach,
  • prace biurowe ściśle związane z pracą działu księgowego.

Oczekujemy:

  • student/ka III, IV, V roku lub absolwent zainteresowany zagadnieniami związanymi z finansami i rachunkowością lub absolwent technikum ekonomicznego,
  • dyspozycyjność do odbywania stażu w wymiarze 40 godzin tygodniowo,
  • praktyczna znajomość programu MS Excel,
  • wysokie zaangażowanie i chęć nauki.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazna atmosfera w zespole oraz zaangażowany opiekun stażu,
  • gwarancję zatrudnienia po odbytym stażu.

Aplikację lub ewentualne pytanie proszę składać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie na tym portalu lub na adres mailowy rekrutacja(małpa)magtrans.eu . Administratorem Twoich danych osobowych jest MAGTRANS z siedzibą w Busku Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 116. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja”znakmałpa”magtrans.eu. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań skontaktuj się z nami: + 48 41 370 46 00 .

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić