Aplikacje zostały zamknięte

Stolarz budowlany – cieśla konstrukcyjny – Bergen

Bergen, Norwegia, zagranica

Adecco Solutions AS

Opis stanowiska pracy

Adecco poszukuje doświadczonych cieśli konstrukcyjnych / budowlanych do pracy na projektach w Bergen i okolicach.

Zakres obowiązków:

  • konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • stawianie ścianek działowych z płyt G/K oraz ścian zewnętrznych, izolacja
  • montaż okien, drzwi, drewnianych elewacji budynku
  • ogólne prace stolarskie, ciesielskie wykonywane na budowie
  • listwowanie i prace wykończeniowe

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • długoterminowe projekty
  • pomoc przy zakwaterowaniu
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • możliwość skorzystania z feriepenger – 12%

Wymagania

  • minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem