SUPPLIER ENABLEMENT HELPDESK JUNIOR SPECIALIST

Supplier Enablement Helpdesk Junior Specialist
Poznan
NR REF.: 1145255

Dla naszego Klienta, globalnego producenta z branży FMCG poszukuemy osoby na stanowisko Supplier Enablement Helpdesk Junior Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie partnerów biznesowych w korzystaniu z SAP Ariba zgodnie z wymogami procesowymi. Będzie to wsparcie mailowe w zakresie tworzenia kont, zamówień i obsługi faktur. Ponadto będzie wspierać Specjalistów w w zakresie analiz i akcji improvementu. Będzie też tworzyć raporty oraz brać udział w testach systemowych.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające pierwsze doświadczenia w zakresie obsługi klienta lub pracy biurowej, a także posługujące się swobodnie językiem angielskim. Znajomość dodatkowego języka: niemieckiego, francuskiego lub chińskiego będzie na plus! Poszukujemy osób anlaitycznych, zorientowanych na detale, samodzielnych i otwartych. Wymagana jest znajomość MS Excel, znajomość SAP (Ariba) będzie dodatkowym atutem!

Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym, przyjaznym środowisku oraz możliwości rozwoju.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij