Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland – największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:

Suwnicowy

Miejsce pracy: Świętochłowice

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,
– dofinansowanie do posiłków,
– bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,
– dofinansowanie do karty multisport,
– możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,
– grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania:
– uprawnienia UDT do obsługi suwnic kat. IS,
– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
– doświadczenie jako suwnicowy oraz hakowy.

Zakres obowiązków:
– obsługa suwnicy,
– prawidłowa realizacja zadań wynikająca z planów produkcyjno-ekonomicznych,
– zgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, zabezpieczanie i konserwowanie powierzonych urządzeń i narzędzi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją: procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland – największego producenta stali w Polsce.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji