Aplikacje zostały zamknięte

Team Leader Wordpress / Fullstack PHP Developer (praca 100% zdalna)

Od: Power Media
Miejsce pracy: Lublin

 Interesuje Cię stabilna współpraca i stronisz od korporacyjnej atmosfery?

⇒ Chcesz pracować w miejscu, gdzie dobry nastrój w pracy spotyka się z pełnym profesjonalizmem?

⇒ Jesteś pasjonatem uwielbiającym nowe technologie internetowe?

Nasz klienta to software house, który kreuje nowe rozwiązania dla klientów w obszarze tworzenia stron internetowych, rozbudowaniu systemów webowych klasy B2B, B2C. W firmie obowiązuje płaska struktura organizacyjna oraz niekorporacyjna atmosfera współpracy. Zespół tworzy grupa pasjonatów i profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Firma realizuje projekty dla klientów z Polski i całego świata.

Opis pracy:

Poszukujemy Team Leadera Wordpress z zaawansowaną wiedzą na temat programowania backend i frontend. Obowiązki na tym stanowisku będą podzielone w proporcji: 50/50 – development/management.

Obowiązki:

  • zarządzanie codziennymi działaniami zespołu
  • tworzenie motywów WordPress od podstaw
  • tworzenie niestandardowych wtyczek do wordpressa
  • wdrażanie integracji z zewnętrznymi API
  • zarządzanie wydajnością i nieobecnościami inżynierów
  • wdrażanie kodu do produkcji
  • testowanie i naprawianie błędów

Wymagania:

  • min. 5 lat komercyjnego doświadczenia związanego z JavaScript oraz PHP
  • zaawansowana znajomość WordPressa
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • zdolność do wydajnej i niezależnej pracy w szybko zmieniających się środowiskach
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętności analityczne umożliwiające rozwiązywanie złożonych problemów
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (codzienna praca)

Mile widziane:

  • doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem, np. jako Team Leader
  • doświadczenie z: Gulp, Docker, Jenkins, Linux
  • doświadczenie / umiejętność rozwiązywania problemów z: CSS, SCSS
  • doświadczone w migracji witryn, np. WordPress
  • doświadczenie w optymalizacji szybkości strony

Firma oferuje:

  • długofalowe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • 30 dni płatnego urlopu /lub możliwość pracy w pełni zdalnej
  • płaską strukturę zatrudnienia w zespole z ludźmi pełnymi pasji, entuzjamzu i z przyjacielskim podejściem
  • niekorporacyjną atmosferę
  • dogodne warunki: świeże owoce, napoje w biurze, piłkarzyki, PlayStation firmowe wyjścia i grille
  • elastyczne godziny pracy
  • rozwój zawodowy pod okiem Specjalistów