Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest częścią międzynarodowej Grupy, która produkuje i dystrybuuje nawozy specjalistyczne i chemikalia przemysłowe. Grupa posiada biura handlowe w ponad 20 krajach, co pozwala jej działać na światową skalę i oferować swoje produkty klientom w 110 państwach. Nasz klient jest światowym liderem w produkcji saletry potasowej pochodzenia naturalnego, o najniższym śladzie węglowym, bezchlorkowej i w 100% rozpuszczalnej w wodzie, co umożliwia bardziej racjonalne wykorzystanie wody do zastosowań fertygacyjnych, podnosząc tym samym jakość i plon różnych upraw (polowych i szklarniowych). Główna siedziba europejskiej filii mieści się w Antwerpii, zajmując się międzynarodową sprzedażą produktów w ścisłej kooperacji z krajowymi oddziałami handlowymi, spółkami joint venture i lokalnymi dystrybutorami.

W celu wsparcia technicznego dla klientów i promowania sprzedaży rozwiązań nawozowych w Polsce, firma prowadzi aktualnie rekrutację do działu Specialty Plant Nutrition (SPN) na stanowisko Technical Sales Manager (Nawozy Specjalistyczne).

Rola

Główne wsparcie techniczne dla klientów w Polsce w zakresie portfolio Specialty Plant Nutrition.

 • Zapewnienie doradztwa technicznego dla klientów firmy (gospodarstwa i dystrybutorzy) w uprawach ogrodniczych i rolnych (warzywa, ziemniaki, sady i plantacje owocowe), w celu promowania i wdrażania rozwiązań nawozowych.
 • Prowadzenie szkoleń dla rolników oraz zespołów sprzedażowych firm dystrybucyjnych, dotyczących prawidłowego stosowania i dozowania nawozów.
 • Wspieranie i aktywizacja sprzedaży produktów odżywczych dla roślin, od dystrybutorów do rolników.
 • Współpraca z (międzynarodowym) zespołem marketingowym i technicznym firmy w celu przygotowywania i dostosowywania programów nawożeniowych do lokalnych warunków.
 • Wspieranie istniejącej bazy klientów i nawiązywanie współpracy z nowymi hodowcami warzyw polowych i szklarniowych oraz sadownikami.
 • Prowadzenie i nadzorowanie doświadczeń polowych pod kątem skuteczności produktów, organizowanie dni otwartych oraz reprezentowanie firmy podczas targów i wydarzeń rolniczych.
 • Śledzenie trendów i zmian na rynku, poszukiwanie nowych możliwości i zastosowań nawozów specjalistycznych.
 • Jako Technical Sales Manager, blisko współpracujesz i raportujesz do Managera rynku Europy północno-wschodniej w Polsce.

Profil

Entuzjastyczny i zorientowany na klienta specjalista ds. nawożenia upraw ogrodniczych.

Wymagania:

 • Wyższe wykształcenie (rolnicze, ogrodnicze) lub doświadczenie poparte wiedzą agronomiczną.
 • Min. 3-letnie doświadczenie w roli doradcy technicznego lub promotora sprzedaży w uprawach rolnych (najlepiej ogrodniczych), gruntowna wiedza w zakresie odżywiania roślin.
 • Doświadczenie w zwiększaniu wartości sprzedaży produktów poprzez doradztwo techniczne dla hodowców jest dodatkowym atutem.
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
 • Gotowość do intensywnego i regularnego podróżowania na terenie (głównie centralnej) Polski.

Kompetencje:

 • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy z przedsiębiorczym nastawieniem.
 • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne (w mowie i piśmie), umiejętność przekazywania klientom technicznej wiedzy produktowej w zrozumiały sposób.
 • Umiejętność budowania pozytywnych relacji osobistych z klientami i kolegami.
 • Komercyjne nastawienie i zorientowanie na klienta, zdolność do przekonywania i zdobycia zaufania hodowców roślin poprzez wiedzę agronomiczną i odpowiednią argumentację.

 

Miejsce pracy

Home Office (podróże służbowe w Polsce na porządku dziennym).

Oferta

Stanowiąca ciekawe wyzwanie zawodowe możliwość pracy u światowego lidera w dziedzinie odżywiania roślin. Po dogłębnym przeszkoleniu z portfolio Specialty Fertilizers zostaniesz główną osobą kontaktową ds. wsparcia technicznego sprzedaży firmy w Polsce. Firma zapewni Ci wszelkie narzędzia, aby stać się wiarygodnym partnerem dla Twoich klientów. Otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego w entuzjastycznym międzynarodowym zespole, w którym kluczowe znaczenie mają wspólne wysiłki i wzajemne uznanie. Dołączysz do firmy o zasięgu ogólnoświatowym i wiodącej pozycji w sektorze oraz z ambitnym planem dalszego rozwoju. Firma oferuje konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń, przestrzeń na osobistą inicjatywę, wysoki poziom autonomii i możliwości rozwoju osobistego.

Kontakt

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Technical Sales Manager (Nawozy Specjalistyczne) wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska.

Zapraszamy do złożenia aplikacji na stronie www.ceresrecruitment.pl oraz do kontaktu z Koen Lecluyse pod nr (+48) 696 307 999 lub Bartek Soboński pod nr (+48) 796 826 363.

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, rozwiązaniach tymczasowych oraz executive search na stanowiska w sektorze rolno-spożywczym, ukierunkowana na kandydatów z tytułem inżyniera i magistra. Ceres posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin – nawozy – nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).   

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Top management , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Kadra zarządzająca
Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić