Aplikacje zostały zamknięte

TECHNIK DS. ZWROTÓW GWARANCYJNYCH

Technik ds. Zwrotów Gwarancyjnych
Bielsko-Biala
NR REF.: 1142384

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technika ds. Zwrotów Gwarancyjnych.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Wykonywanie bieżącej analizy części gwarancyjnych
  • Tworzenie raportów z analizy zwróconych części
  • Współpraca z zespołami zajmującymi się rozwiązywaniem problemów 8D,
  • Ciągły rozwój metod testowania analizy części i procesów gwarancyjnych
  • Dbałość o aktualność baz danych klienta
  • Budowanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży produkcyjnej (preferowany automotive)
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w metodologii np. Six Sigma, PPS, 8D lub równoważne
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Dobra znajomość obsługi komputera w pakiecie Microsoft Office (Word, Excel i Powerpoint)
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność rozumienia rysunków technicznych i wymagań dotyczących testowania produktów

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleniowy
  • Kartę Multisport
  • Dopłatę do wypoczynku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji