Aplikacje zostały zamknięte

Trenkwalder

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik jakości (m/k)

Miejsce pracy: Września, Słupca, Swarzędz, Gniezno, Miłosław.

Obowiązki:

  • badanie jakości materiału do produkcji,
  • kontrola jakości wyprodukowanego produktu,
  • badanie chemiczno-fizycznych właściwości produktu,
  • dbanie o aparaturę kontrolno-pomiarową,
  • tworzenie raportów, prowadzenie dokumentacji kontroli oraz audytów,
  • terminowa komunikacja ze wszystkimi działami,
  • dbanie o przestrzeganie norm jakościowych oraz ISO.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie techniczne – preferowane o profilu chemicznym, biologicznym,
  • znajomość przepisów BHP,
  • znajomość norm ISO,
  • doświadczenie z używaniem sprzętu pomiarowo-kontrolnego,
  • dokładność i precyzja.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • miejsce zatrudnienia: Września,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • benefity pozapłacowe,
  • szkolenia pracownicze.

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Mateusz Wesołowski, tel. +48 609 080 952.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.