Technik lutowniczy

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sękocin Stary

OTTO Work Force Europe Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK LUTOWNICZY
Miejsce pracy: SĘKOCIN STARY

Opis stanowiska:
– Dokonywanie zleconych wymian, tj. lutowanie elementów SMD / THT / BGA przy użyciu stacji gorącego powietrza oraz lutownicy grotowej
– Przestrzeganie zasad przechowywania części i standardów lutowania
– Dokumentowanie wykonywanych czynności, rozliczanie się z pobranych części oraz ilości naprawionych urządzeń

Wymagania:
– Wykształcenie średnie techniczne
– Doświadczenie w zakresie napraw sprzętu elektronicznego
– Bardzo dobra znajomość podstaw elektroniki
– Wysoko rozwinięte zdolności manualne
– Dokładność, precyzyjność, cierpliwość oraz opanowanie
– Biegła obsługa komputera
– Mile widziana umiejętność lutowania BGA oraz biegła znajomość elektroniki / diagnostyki

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
– Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00 – 22:00
– Możliwość nawiązania dłuższej współpracy i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić