Aplikacje zostały zamknięte
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik montażu / Elektromonter (m/k)

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • montaż układów automatyki napędów i sterowania,
  • wsparcie działu serwisu,
  • obsługa klienta w zakresie montażu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne/zawodowe – kierunek elektrotechnika lub pokrewny,
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z montażem układów szaf sterowniczych – wymóg konieczny,
  • doświadczenie w pracy przy napędach, przekształtnikach, układach sterujących,
  • biegła znajomość schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy wyjazdowej,
  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • inicjatywa i umiejętność współpracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej organizacji,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.