Aplikacje zostały zamknięte

Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Technik – monter

Miejsce pracy: Kamienica Polska

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych dostawców kompleksowych rozwiązań dla branży obróbki skrawaniem, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty

Zadania:
Montaż elektryczny i mechaniczny urządzeń oraz ich instalacja.

Wymagania:
Umiejętność podłączania układów sterowania oraz automatyki
Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Dobre umiejętności elektryczne i mechaniczne
Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
Mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
Gotowość do wyjazdów służbowych
Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
System premiowy
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Agencja pracy Gi Group – posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.