Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

TECHNIK POMIAROWY – LABORANT

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • obsługa aparatury służącej do poborów próbek, sond itp. oraz aparatury pomiarowej w trakcie testów urządzeń m.in. analizatorów gazu i spalin,
  • pobór próbek: gazu z urządzenia, paliwa, popiołu itd,
  • dokonywanie analiz popiołu oraz zawartości LZO w gazie,
  • analiza paliwa, frakcji stałej – np. zawartość kaloryczna, wilgoci itp.,
  • opieka nad aparaturą pomiarową, laboratoryjną,
  • analizowanie, zestawianie prowadzonych badań pomiarów, także z wykonywanymi rzadziej zewnętrznymi specjalistycznymi badaniami,
  • opracowywanie metod pomiarowych/analitycznych na podstawie norm.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (chemiczne, analityczne itp.),
  • umiejętność analizowania, tworzenia raportów i zestawień,
  • znajomość podstawowych technik laboratoryjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na wyzwania.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w niewielkim zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło