Technik sieci światłowodowych pomorskie, Gdańsk

  • 4 000 – 6 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gdańsk, Pomorskie

Opis

W związku z rozwojem firmy TILT poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Technik sieci światłowodowych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zleconych instalacji kablowych
  • budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznej
  • spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego, teleinformatycznego, elektrycznego
  • udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych
  • obsługa awarii sieci

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sieci światłowodowych
  • umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej
  • znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania
  • zapewniamy wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu)
  • szkolenia

Wynagrodzenie od4000 do 6000 PLN brutto w zalezności od doświadczenia

TILT prowadzi działalność gospodarczą od roku 2010r i od tego czasu zajmuje się budową infrastruktury telekomunikacyjnej dla P4 sp. z o.o. T-MOBILE POLSKA S.A, NETIA S.A., Emitel S.A., Polkomtel Infrastruktura sp. z o.o. w zakresie: budowy, implementacji i transmisji dla stacji bazowych telefonii komórkowej.

Działalność naszej firmy opieramy o wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszej technologii. Pozycję na rynku zawdzięczamy odpowiedzialności i wykwalifikowanym specjalistom z dziedziny projektowania, kosztorysowania i wykonawstwa.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło