Technik sieci telekomunikacyjnych

  • 4 000 – 5 600 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

Opis

Opis stanowiska:

Prime firma budująca sieci telekomunikacyjne poszukuje osoby na stanowisko: technik sieci telekomunikacyjnych, który odpowiedzialny będzie za instalacje ONT na sieci Inea.

Wymagania:

·        prawo jazdy kat. B- warunek konieczny;

·        znajomość branży telekomunikacyjnej i wewnętrznych sieci LAN;

·        znajomość programów FSM i OCL- warunek konieczny.

Oferujemy:

·        stałą pracę w oparciu o umowę o pracę;

·        niezbędne narzędzia;

·        udział w ambitnych projektach budowy sieci telekomunikacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, jednocześnie informujemy iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło