Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik utrzymania budynku

Miejsce pracy: Boguszów-Gorce

Oferujemy:

  • Umowę o pracę u stabilnego pracodawcy,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do obiadu,
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, zmiany 12-godzinne
  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu budowlanym, elektrycznym lub mechanicznym,
  • Praktyczna wiedza w pracy na podobnym stanowisku (np. konserwator),
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP,
  • Mile widziane uprawnienia spawacza, operatora zwyżki, operatora wózka widłowego.

Zadania:

  • Szeroko pojęte prace ogólno – budowlane, konserwatorsko-remontowe:
    • Naprawa posadzki,
    • Malowanie,
    • Sylikonowe,
    • Prace monterskie,
    • Szpachlowanie, betonowanie,
    • Ręczne prace ziemne,
    • Czyszczenie dachów oraz odwodnienia dachów.
  • Naprawa stolarki okiennej i drzwiowej,
  • Drobne prace ślusarskie,
  • Drobne prace hydrauliczne,
  • Obsługa budowlanych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi,
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną obiektu (wymiana żarówek, armatury, transport mebli),
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek w pomieszczeniach produkcyjnych i ogólnodostępnych,
  • Uczestnictwo w pracach modernizacyjnych,
  • Praca z godnie z przepisami BHP,
  • Dbałość o zachowanie porządku w miejscu pracy oraz po zakończeniu prac.

Zapraszam do przesłania aktualnego CV:)

Numer referencyjny: TUB/05/2021/WRC/MS