Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach, karta MultiSport)
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Szkolenia specjalistyczne

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w budowie lub uruchamianiu maszyn
  • Wykształcenie średnie elektryczne/ elektroniczne/ mechaniczne
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki i automatyki maszyn
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn, instalacji i wyposażenia zakładu zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach obsługi
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń
  • Uczestnictwo w nadzorze nad infrastrukturą
  • Współpraca z pracownikami Działu Produkcji oraz innymi pracownikami Działu Technicznego
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić