Aplikacje zostały zamknięte

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu (Elektryk) – z doświadczeniem lub bez

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Bielawa, Nowa Ruda, Wrocław, Jawor, Legnica, Boguszów-Gorce, Wałbrzych

Oferta skierowana jest dla osób z doświadczeniem i absolwentów szkół technicznych, którzy chcą rozpocząć swoją pracę w zawodzie.

Firma zapewnia pakiet relokacyjny dla osób mieszkających poza województwem dolnośląskim.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Wynagrodzenie od 4000 do 6200 zł brutto podstawy (uzależnione od doświadczenia)
  • Premie i dodatki
  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa-Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr., i wielu innych (100 miejscowości)!
  • Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne/ wyższe (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/ mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej