Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu – pakiet relokacyjny

Miejsce pracy: Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Leszno, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Środa Wielkopolska, Rawicz

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem i absolwentów szkół technicznych, którzy chcą rozpocząć swoją pracę w zawodzie.

Firma zapewnia atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób, które mieszkają poza woj. dolnośląskim.

Oferta:

  • Rekrutacja prowadzona on-line
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz wiedzy z obszarów elektryki, automatyki, mechaniki + comiesięczna premia
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pierwsza umowa zawierana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata -> czas nieokreślony)
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami
  • Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń-> w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia/ nauki
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób chcących przeprowadzić się w okolice Wrocławia (pomoc w przeprowadzce obejmuje dodatek finansowy do wynagrodzenia)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa-Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr. i wielu innych (100 miejscowości)
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków, wakacje pod gruszą)

Wymagania:

  • Ukończona szkoła średnia techniczna lub studia wyższe na kierunkach technicznych (preferowane: elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Teoretyczna wiedza (szkolna) i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki/ mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy -> 4 dni wolnego)
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • Dyspozycyjność i chęć przeprowadzki w okolice Wrocławia

Nie masz doświadczenia? Aplikuj! Szukamy też osób do przyuczenia!

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić