Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie procesów technologicznych w zakresie obróbki skrawaniem,
  • przygotowanie wycen w zakresie obróbki skrawaniem,
  • przygotowanie programów na maszyny CNC,
  • wybór maszyn i narzędzi,
  • bieżąca obsługa wydziału produkcyjnego,
  • analiza bieżących problemów technologicznych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie obróbki skrawaniem, preferowane: wyższe w zakresie obróbki skrawaniem i pokrewne,
  • znajomość programowania maszyn CNC,
  • umiejętność opracowania dokumentacji technologicznej,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub operatora maszyn CNC,
  • mile widziana znajomość oprogramowania ESPRIT (Haas).

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenia,
  • możliwość szybkiego rozwoju,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do wiedzy i szkoleń.

Prezentacja firmy

AUTOSAN sp. z o.o. jest kontynuatorem tradycji jednego z najstarszych przedsiębiorstw na Podkarpaciu i w Polsce o 188-letniej historii. AUTOSAN to przede wszystkim znany polski producent autobusów. Mury fabryki opuściło do chwili obecnej niemal 115 tysięcy pojazdów.

Aktualna oferta obejmuje autobusy z napędem tradycyjnym, niskoemisyjnym gazowym oraz bezemisyjnym elektrycznym, przeznaczone do komunikacji miejskiej, podmiejskiej i międzymiastowej, a także autobusy specjalne.

W pojazdach AUTOSAN oferowane są nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, ekologii oraz oszczędności eksploatacyjnych.

Profil działalności Spółki obejmuje również komponenty do pojazdów szynowych, a także produkty dla wojska.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis