Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog narzędziowni – przygotowanie produkcji

Miejsce pracy: Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Jarocin, Kalisz, Ostrzeszów, Rawicz, Kościan

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie oferującej zaawansowane rozwiązania dla branży automotive
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych
  • Pakiet relokacyjny (dla kandydatów mieszkających powyżej 100 kilometrów od Krotoszyna)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (minimum tytuł inżyniera)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza techniczna
  • Znajomość Pakietu MS Office

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Planowanie i monitorowanie oraz ustalanie kolejności realizacji zleceń produkcyjnych
  • Nadzorowanie zamówień produkcyjnych w zakresie budżetu i ich realizacji
  • Analiza odchyleń w odniesieniu do harmonogramów
  • Bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • Analizy dotyczące obciążeń produkcji
  • Udział w pracach zespołu ds. zarządzania projektami w zakresie planowania produkcji
  • Współpraca z innymi działami firmy

Miejsce pracy: Krotoszyn

Oferta dotyczy pracy stałej.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić