PACK DRUK Poligrafia jest liderem w produkcji opakowań z kartonu litego i mikrofali. Aktualnie poszukujemy technologa produkcji do swojego zespołu zajmującego się dostarczaniem usług dla branży farmaceutycznej. Jeśli poszukujesz pierwszych doświadczeń inżynierskich to może być dla Ciebie świetna szansa rozwoju.

Technolog Produkcji

Toruń

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w branży poligraficznej
  • możliwość zdobycia doświadczenia inżynierskiego
  • uczestnictwo w realizacji projektów dla największych dostawców farmaceutycznych w Europie

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji (karty technologiczne, zlecenia wykrojników)
  • projektowanie form do tłoczeń Alfabetem Braille’a oraz opakowań na leki
  • uczestnictwo w inicjatywach związanych z usprawnieniem procesu produkcyjnego
  • branie udziału w rozwoju firmy poligraficznej

Oczekujemy:

  • praktycznej znajomości programu AutoCad 2D
  • wykształcenia średniego, mile widziane jest wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • chęci rozwoju w branży poligraficznej

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić