Aplikacje zostały zamknięte

Technolog z zakresu produkcji mebli

Czechowice-Dziedzice, k., Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, śląskie

Marbet Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

poszukuje Kandydatów na stanowisko: Technologa z zakresu produkcji mebli

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • optymalizacja procesów technologicznych,
  • opracowywanie specyfikacji dla surowców,
  • przeprowadzanie pomiarów wymiarów i wag wyrobów oraz stosowanych w produkcji komponentów,
  • udział przy wdrażaniu nowych wyrobów,
  • współpraca z obszarem produkcji i kontroli jakości
  • rozwój istniejących już wyrobów,
  • ocena jakości surowców i komponentów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Inżynieria Produkcji lub Inżynieria Materiałowa
  • znajomość technologii produkcji mebli tapicerowanych i/lub mebli biurowych
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość obsługi programów AutoCAD,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • umiejętność kreatywnego poszukiwania rozwiązań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku „aplikuj”.