Aplikacje zostały zamknięte

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Nadzór technologiczny nad przygotowaniem procesów produkcyjnych i realizacją planów produkcyjnych w ścisłej współpracy z pionem produkcji
  • Koordynowanie i opracowywanie oraz wprowadzanie do systemu komputerowego receptur i marszrut technologicznych wytwarzania, dokonywanie zmian receptur i marszrut technologicznych wytwarzania zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Koordynacja i prowadzenie szkoleń oraz nadzór nad wdrażaniem i stosowaniem obowiązujących technologiczno-produkcyjnych procedur i instrukcji
  • Współudział w transferze nowych produktów leczniczych do wydziału produkcyjnego
  • Koordynacja działań w zakresie walidacji procesowej wg planów
  • Szkolenie personelu w zakresie zmian przeprowadzanych w obszarze produkcji w zakresie procesu, systemu jakości, dokumentów operacyjnych, OPEX oraz CI.
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości produktów oraz jakości i efektywności procesu produkcyjnego
  • Bieżąca obserwacja zmian przepisów i zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP)
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych pracowników w zakresie GMP

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w projektach OpEx
  • Znajomość standardów GMP
  • Znajomość systemów klasy ERP (SAP)

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach
  • Pełen pakiet benefitów dodatkowych
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić