Aplikacje zostały zamknięte

Test Automation Engineer-100% zdalnie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: IT – Kontrola jakości,IT – Programowanie / Analizy

O projekcie:

  • Lokalizacja: 100 % zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Branża: IT
  • Technologie: Java, Selenium, Postman, ALM, JIRA, Confluence, BitBucket, IntelliJ, GEB/SPOCK, Oracle DB, Jenkins
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Budżet: 90 – 120 PLN +VAT/h (B2B) / 12 000-17 000 PLN brutto/m-c (UoP)

Obowiązki:

  • Zarządzanie testami, tworzenie planów testów uwzględniających wymagania biznesowe
  • Zarządzanie w obszarze Test Execution & Test Campaign
  • Implementacja testów automatycznych, testów regresji
  • Wdrożenie narzędzi wspierających testy
  • Testy manualne
  • Zgłaszanie błędów
  • Komunikacja z zespołami programistów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (preferowane Selenium)
  • Znajomość wybranego języka programowania (Java/Python/C#)
  • Doświadczenie w obszarze CI/CD
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość SQL Developer i Postman

Oferujemy:

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
  • Pakiet świadczeń: prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
  • Stabilne i międzynarodowe projekty