Aplikacje zostały zamknięte

Tester manualny – 100% zdalnie

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gdańsk

Dla naszego Klienta, oferującego nowoczesne rozwiązania dla firm branży edukacyjnej, poszukujemy Testera manualnego ze znajomością języka angielskiego (praca 100% zdalna)

Twoim zadaniem będzie zapewnienie wysokiej jakości flagowej platformy z obszaru marketingu cyfrowego oraz innych produktów oferowanych przez firmę.

Platforma opracowana przez firmę, umożliwia uniwersytetom i szkołom wyższym tworzenie ukierunkowanych i skutecznych cyfrowych kampanii marketingowych oraz sprytnych strategii w celu przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych i najzdolniejszych.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów zestawu produktów;
  • Opracowanie planów testowych;
  • Sporządzanie wysokopoziomowych raportów dot. wykrytych problemów na etapie kontroli jakości;
  • Ścisła współpraca z programistami i personelem projektu w celu określenia celów i uzyskania niezbędnych informacji.

Firma oferuje:

  • Bezpośrednie stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w 100% zdalną;
  • Elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • Znajomość metodologii przeprowadzania testów oprogramowania;
  • Roczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Płynna znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem zagranicznym).

Dużą zaletą będzie znajomość:

  • systemu Linux (shell)
  • języka SQL
  • technologii webowych