Aplikacje zostały zamknięte

Tester/Monter elektronik

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

Opis

Producent elektroniki specjalnej do zastosowań w monitoringu, ochronie mienia i automatyce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko tester/ monter elektronik

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę do montażu i lutowania podzespołów elektronicznych smd i przewlekanych.

Testowania zmontowanych urządzeń

Oczekujemy:

-wykształcenia średniego lub wyższego

-dobrej organizacji pracy, komunikatywności, dokładności ,sumienności

-dyspozycyjności

-umiejętność obsługi komputera

mile widziana znajomość elektroniki

-doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych będzie dodatkowym atutem

Praca pełnoetatowa na umowę o pracę na terenie lewobrzeża Szczecina w godz.8-16.

oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

kontakt z nowoczesnymi technologiami

profesjonalne szkolenie i narzędzia pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną na podany adres mailowy.

tech(at)pronal.com.pl

512038541 8-16