Tester oprogramowania w Programiści.eu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Opis

Jeżeli chcesz rozpocząć karierę w branży IT oraz interesuje Cię udział w projektach informatycznych to w Programiści.eu jest miejsce właśnie dla Ciebie. Wierzymy, że ludzie i zespół są najważniejsi. Dlatego poza wiedzą, cenimy i dbamy o dobrą atmosferę. Nasz zespół liczy obecnie blisko 50 specjalistów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Tester oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych.
  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych oraz mobilnych.
  • Tworzenie rozwiązań automatyzujących testy.
  • Współpraca z programistami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności.

Nasze oczekiwania:

  • Dokładność, systematyczność, umiejętność logicznego myślenia oraz pracy w zespole.
  • Otwartość i komunikatywność.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania.
  • Komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość narzędzi, np. JIRA, TestLink, Postman, SoapUI, Selenium, Appium lub inne.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pisania zapytań SQL.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem.
  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę lub B2B).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy zdalnej (pod pewnymi warunkami).
  • Miłą atmosferę w pracy i integrację z zespołem.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło