Informacje o pracy
Nr referencyjny
3793/21/Pd
Stanowisko
Tłumacz Języka Angielskiego
Obszar zawodowy
Prace biurowe: tłumacz/ka
Kraj
Polska
Typ pracy
praca dorywcza
Typ kandydata
Student/Absolwent
Obowiązki
Co będziesz robić?
Oczywiście tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć, a w międzyczasie szkolić się i poznawać naszą unikatową metodę pracy. Będziesz częścią zespołu zewnętrznego, który pracuje przy wyjątkowych projektach i dla prestiżowych klientów. Prawo, Unia Europejska, sprawy społeczne, marketing – to tylko przykładowe dziedziny, których będą dotyczyć nasze zlecenia.
Wymagania
KIERUNKI STUDIÓW
Filologia Angielska, lingwistyka stosowana
JĘZYKI
angielski C1 – zaawansowany
Dodatkowe wymagania
Co jest dla nas ważne?
Twoja znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz to, jakim jesteś człowiekiem. Szukamy osób, które chcą pracować w zespole, cenią sobie stabilizację i dokładność. Docenimy również znajomość drugiego języka obcego jako dodatkowy atut Twojej kandydatury.
Warunki zatrudnienia
Szukamy osób, które lubią się uśmiechać, kochają słowa i tłumaczą je według wytycznych, bez
błędów i pominięć. Albo po prostu: lubią tłumaczenia i chcą się rozwijać razem z nami. Z nami,
czyli Invenire, biurem tłumaczeń, które zadebiutowało na przełomie tysiącleci, realizując jedne z
pierwszych w Polsce zamówień na tłumaczenia aktów prawnych UE na polski. Dzisiaj
tłumaczymy dla największych instytucji polskich i europejskich.

Co oferujemy?
Współpracę przy ciekawych projektach, stały dopływ zleceń, szczegółowe instrukcje oraz
informacje zwrotne od naszych weryfikatorów. Okresowe szkolenia i ciągłe doskonalenie
warsztatu, a także uczciwość i otwartość w relacjach.

30.00 PLN brutto na akord
Z zainteresowanymi możliwa długofalowa współpraca, w tym negocjacje stawek lub na późniejszym etapie wynagrodzenie ryczałtowe.
09-07-2021
06-08-2021
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić