MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Tłumacz języka chorwackiego

Od: Moltton
Miejsce pracy: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie spotkań biznesowych
  • współpraca z zarządem Spółki
  • wykonywanie tłumaczeń pisemnych
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi i działami wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowana filologia chorwacka
  • biegła znajomość j. chorwackiego oraz polskiego
  • doświadczenie w tłumaczeniach na potrzeby biznesu
  • znajomość MS Office
  • skrupulatność i zaangażowanie
  • dyskrecja
  • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • wsparcie merytoryczne i szkolenia produktowe
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić