Aplikacje zostały zamknięte

Tłumacz języka niemieckiego

Miejsce pracy: Kraków

6-6-57186

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży e-commerce, w związku z rozwojem struktur działu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Translation Coordinator with German.

Zakres zadań:
– Wsparcie Managera E-sklepu na region Niemiec i Austrii w zadaniach operacyjnych
– Przygotowywanie kampanii marketingowych, optymalizacja sklepu internetowego.
– Aktualizacja danych dotyczących produktów promowanych na stronie (uzgadnianie cen produktów)
– Współpraca z zespołem marketingu w przygotowywaniu materiałów promocyjnych.
– Bieżące administrowanie sklepem internetowym (ustawianie promocji, aktualizacja oferty, zmiana szaty graficznej etc.)
– Analiza efektów prowadzonych akcji i kampanii marketingowych

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość języka Niemieckiego i Angielskiego
– Doświadczenie w tłumaczeniach
– Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu
– Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
– Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności power point, Excel) i Photoshop
– Doświadczenie w środowisku korporacyjnym będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Aamodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
– Benefity pozapłacowe (pakiet benefitów, premia roczna, dodatkowe dni wolne)
– Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Biuro w centrum Krakowa