Jeżeli:

  • jesteś osobą, która swobodnie komunikuje się w języku niemieckim,
  • masz w sobie gotowość do pracy na terenie Niemiec,
  • zależy Ci na praktycznym wykorzystaniu znajomości języka w codziennym życiu,
  • chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie, nowe kompetencje i wiedzę, a docelowo nowy zawód.

Twoje zadania będą związane z:

  • bieżącą komunikacją z przedstawicielami inwestora na terenie budowy,
  • wsparciem Kierownika Budowy w zakresie tłumaczeń dokumentów,
  • pośredniczeniem językowym w przypadkach potencjalnych kontroli,
  • pomocą w tłumaczeniu i tworzeniu niemieckojęzycznych dokumentów,
  • pracą w zespole realizującym projekty z branży elektroenergetycznej,
  • pomocą przy ewidencji BHP Co oferujemy w zamian,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za delegacje,

W zamian oferujemy:

  • ciekawą pracę na budowach w Polsce i za granicą,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w delegacji),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość zdobywania doświadczenia przy realizacji projektów z branży elektroenergetycznej (freileitungsbau/hochspannungsbau),
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych,
  • zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić