Aplikacje zostały zamknięte

Biuro Tłumaczeń Mila Lingua poszukuje do stałej współpracy:
TŁUMACZY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Obowiązki w zależności od zlecenia:
– tłumaczenia z j. polskiego na j. niemiecki
– tłumaczenia z j. niemieckiego na j. polski
– korekty tekstów

Poszukujemy tłumaczy przysięgłych oraz bez uprawnień, ale z doświadczeniem, z całej Polski i z zagranicy.
Bardzo ważne jest doświadczenie w wykonywaniu tego typu tłumaczeń, ze względu na odpowiedzialność i profesjonalizm w przekładzie ustnym.

Wymagania:
– doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych, korektach
– referencje lub udokumentowana działalność w zawodzie
– dyspozycyjność, terminowość oraz dokładność

Oferujemy:
– stałą współpracę
– miłą atmosferę
– współpracę długofalową
– tryb zdalny

Zapraszamy serdecznie!

Kandydatów zainteresowanych ofertą współpracy zapraszamy do przesyłania referencji oraz CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres:
Wyświetl e-mail na mila-lingua.eu z dopiskiem TŁUMACZ NIEMIECKI

Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mila Lingua – prężnie rozwijająca się firma tłumaczeniowa oraz szkoła językowa z siedzibą we Wrocławiu. Posiadamy przeszło 7 letnie doświadczenie na rynku tłumaczeniowym oraz szkoleniowym. Jesteśmy na etapie dalszej rozbudowy silnego zespołu. Cenne są dla nas wartości partnerstwa w biznesie oraz szacunek do klientów.

Może ktoś z Twojego otoczenia będzie zainteresowany naszą ofertą, POWIADOM GO koniecznie!
Kontakt:
Biuro Tłumaczeń Mila-Lingua
ul. Tadeusza Kościuszki 128 A
50 – 437 Wrocław
Wyświetl e-mail na mila-lingua.eu
www.mila-lingua.eu

Tagged on: niemiecki, praca