Opis oferty pracy:

OFERUJEMY:

praktyki uczelniane/praktyki w celu zdobycia doświadczenia/wolontariaty/

Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk. Wystawiamy stosowne dokumenty . Najlepsi otrzymują referencje i rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności.

Ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania. Zdobycie doświadczenia będącego przepustka do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Oczekujemy:
-doskonałej znajomości dowolnego języka europejskiego
-wyczucia językowego, wyczulenia na kwestie stylistyczne, dbałości o poprawność językową
-zdolności do samodzielnej pracy z tekstem z wykorzystaniem dostępnych źródeł i zasobów
– współpraca zdalna bez presji czasowej

-biegłej obsługi komputera, umiejętności szybkiego pisania

-przynajmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie tłumacza
-rzetelności, samodzielności, obowiązkowości
-odwagi w podejmowaniu nowych zadań i wyzwań
Obowiązki:
– profesjonalne tłumaczenie tekstów, artykułów i publikacji zagranicznych dzienników

Oferujemy:
-zdobycie doświadczenia zawodowego
-kształcenie umiejętności
-możliwość udziału w ciekawych projektach
-potwierdzenie współpracy (referencje)
-możliwość współpracy zdalnej

Rodzaj pracy: staż / praktyka / wolontariat – nie jesteśmy firmą!!!

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić