Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® poszukujemy tłumaczy specjalistycznych następujących języków: albański, angielski, arabski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, irlandzki, islandzki, japoński, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łotewski, macedoński, mołdawski, niderlandzki, niemiecki, norweski, ormiański, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, suahili, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski, a także innych języków.

Zadaniem tłumacza będzie:

  • tłumaczenie tekstów z terminologią specjalistyczną (teksty techniczne, prawnicze, medyczne, finansowe, marketingowe) z języka polskiego na język obcy, z języka obcego na język polski lub z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności)

Wymagania

  • doświadczenie w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych
  • chęć rozwoju
  • ukończone studia wyższe filologiczne lub inne
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego
  • umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki
  • dyspozycyjność
  • !!! własna działalność gospodarcza !!!

Prosimy o zawarcie w swoim zgłoszeniu informacji o tłumaczonych językach.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem tłumaczy ponad 40 języków. Wśród nas są także m.in. specjaliści DTP, pracownicy obsługi klienta, koordynatorzy tłumaczeń, copywriterzy, graficy i programiści. Łącznie współpracujemy z ponad setką specjalistów. Od 12 lat pomagamy polskim i zagranicznym firmom rozwijać współpracę z zagranicznymi partnerami. Znajdziesz nas na stronie https://supertlumacz.pl

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Internet / e-commerce , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja