Alumbrados Viarios Sociedad Anonima Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Oddział zagranicznego przedsiębiorstwa specjalizującego się w branży ITS oferuje pracę na stanowisku:

Tłumacz techniczny j. hiszpańskiego

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Tłumaczenie pisemne dokumentów z dziedziny IT, telekomunikacji, robót budowlanych,
  • Tłumaczenie ustne na naradach, wideokonferencjach i innych spotkaniach,
  • Bezpośredni kontakt z centralą w Hiszpanii,
  • Redagowanie pism i wiadomości służbowych,
  • Analizowanie, weryfikowanie i korekta dokumentów.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego,
  • Doskonałej praktycznej znajomości MS Office, mile widziana znajomość programów CAT,
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy, skrupulatności, umiejętności komunikacyjnych i wysokiej kultury osobistej.

Co Ci zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Ambitne zadania, rozwój zawodowy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w największym projekcie ITS w Polsce,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość wyjazdów do Barcelony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić