Opis stanowiska pracy

  • Obsługa i programowanie tokarek lub frezarek CNC .
  • Prawidłowy dobór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy .
  • Uzbrajanie , wymiana narzędzi i ustawianie maszyny CNC na podstawie opracowanych programów .

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
  • Znajomość , dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące Heidenhain lub Sinumerik, Siemens
  • Biegła znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Począwszy od powstania w roku 2000 r. firma nasza stale rozwija się w szybkim tempie, przykładając szczególną dbałość do nadrzędnych celów naszej działalności jakimi są, wzrost poziomu jakości i zakresu oferowanych usług.

Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczona i fachowa kadra, obsługująca nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam na zagwarantowanie profesjonalnych usług spełniających wysokie wymagania naszych klientów .

Jeżeli chcesz poznać najnowsze technologie obróbki skrawaniem oraz przyczynić się
do dalszego rozwoju naszej firmy, jako jednej z najnowocześniejszych narzędziowni
Śląska, to dołącz do naszej kadry .  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić