Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 2010.

Dla naszego Klienta, producenta wyrobów stalowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Tokarz/Szlifierz

Miejsce pracy: Włocławek

Tokarz/Szlfierz

Miejsce pracy: Włocławek

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac z zakresu obróbki skrwawaniem mających na celu naprawę i usprawnienie maszyn produkcyjnych
  • samodzielna obsługa maszyn skrawających-tokarki manualne, szlifierki
  • praca z rysunkiem technicznym
  • wykonywanie bieżących napraw

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia min. zasadniczego technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi pomiarowych

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić